S čím vám můžeme pomoci?

Nabízíme komplexní služby té nejvyšší kvality. Vyberte si tu, kterou právě potřebujete.

CNC obrábění

Zajišťujeme naprosto přesné a do posledního detailu vyladěné 2D a 3D obrábění na CNC strojích. Specializujeme se na zakázkovou výrobu soustružených a frézovaných dílů i konstrukčních celků, ale rádi vám zajistíme perfektní technologie v celé šíři sortimentu strojírenské výroby. Pracujeme s různými materiály, ale výsledek je vždy stejný. Špičkový.

 

Elektroerozivní obrábění (EDM)

Elektroerozivní obrábění (EDM) je technologie, při které se odstraňuje materiál pomocí malých elektrických výbojů mezi obrobkem a elektrodou v dielektriku. Tímto způsobem lze úspěšně obrábět velmi tvrdé materiály s vysokou kvalitou povrchu, složitým tvarem a vysokou přesností. EDM se používá pro výrobu prvotřídních forem a lisovacích nástrojů. V naší firmě se používají dva typy EDM – hloubkové a řezání drátem.

Konvenční obrábění

Provádíme také konvenční obrábění a řezání kovů, jako je například klasické soustružení, frézování, tvarové broušení, rovinné broušení, broušení na kulato, nebo řezání kovů na pásové pile. Zaměřujeme se především na kusovou a malosériovou výrobou nerezových, kovových a hliníkových dílů.

Povrchové úpravy

Povrchové úpravy dle vašich požadavků jsou u nás naprostou samozřejmostí. Stačí si před začátkem výroby vybrat, jakou povrchovou úpravu preferujete. Máte na výběr mezi galvanickým pokováním (zinek, nikl, chrom). Nitridování, vakuové kalení, corr-i-dur nebo eloxovaní a lakování.

 

CAM programování

Disponujeme nejmodernějším CAM systémem. A rádi vám s jeho využitím naprogramujeme obráběcí, frézovací, soustružnické, drátořezové, speciální, kombinované nebo jiné programem řízené stroje tak, aby byly co nejefektivnější a zvýšily vaší produktivitu až o desítky procent.

Konstrukce

Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme špičkové kovové výrobky přesně podle vašich představ. Při tvorbě návrhů konstrukcí využíváme 3D software pro digitální projektování a zpracování dat. A nezačneme s výrobou, dokud ho neschválíte. Jeho součástí pak bude i důkladná analýza rizik.

Montáž dílů

V rámci kovovýroby nabízíme také montáže do celků a konstrukce z hliníkových profilů. Provádíme je s přímou návazností na CAD systémy. Dáváme si nanejvýš záležet na tom, aby vše proběhlo bez zbytečných úprav a vždy vycházíme z aktuální dokumentace.

Poptejte služby ještě dnes

Vytvořte nezávaznou poptávku.